Fıstıklı Pansiyonları sitemizde Yalova Armutlu Fıstıklı Köyünde hizmet veren tüm pansiyonları tanıtmaktayız. Fıstıklı köyünde hem pansiyon işletmeciliği hem de Apart daireler şeklinde son derece turizm gelişmiş durumdadır. Fıstıklı köyünde faaliyet gösteren pansiyonları sitemizden tanıtmaya devam ediyoruz. Her birisine ait pansiyon görüntülerini ve pansiyon fiyatlarını sitemizde tanıtıyoruz. Gerek deniz olan mesafesi gerekse odaların görüntüsü ile ve hatta sahile olan yakınlık ve uzaklıklarıyla pansiyon işletmelerinin tanıtımını yapıyoruz.

Fıstıklı Köyünde sahilin durumu gayet iyi durumdadır. Birbirinden güzel pansiyonları sitemizden tanıtıyoruz.

FISTIKLI PANSİYON FİYATLARI

Fıstıklı köyü pansiyon fiyatları dönem dönem farklılıklar göstermektedir. Haziran ayı ile Ağustos ayındaki fiyat farklılıkları tamamen değişkenlik göstermektedir. Bu yüzden Turizm dönemine göre fiyatlarda değişmeler yaşanması son derece normaldir. Hatta Kurban Bayramı ve Ramazan bayramı dönemlerinde çok önceden rezervasyonlar yapılmasını tavsiye ediyoruz.

 

Yukarıdaki saydığımız Fıstıklı Pansiyonlarını incelemenizi öneriyoruz. Her biri yıllardan beri Fıstıklıda faaliyet göstermekteler. Fıstıklı pansiyonlarına ait tüm resimleri ve açıklamaları sitemizden görebilirsiniz. Armutlu Pansiyon işletmeciliğinde Fıstıklı son derece ön taraflarda yer almaktadır. Fıstıklı köyü pansiyonlarına ait yorumlarınızı aşağıda belirtebilirsiniz. Son derece güleç yüzlü pansiyon işletmelerine her geçen gün yenisi eklenmektedir. Fıstıklı köyü sahili ve denizi son derece temizdir. Hafta sonu Bursa ve yakın yerleşim yerlerinden Fıstıklı’ya ziyaretçi akını söz konusu olmaktadır. Bu yüzden hafta sonları plaj son derece kalabalık olarak hizmet vermektedir. Bursa’dan ve çevre illerden Özellikle İstanbul Adapazarı Eskişehir ve Kütahya ile Türkiye’nin pek çok yerinden ve Yurt dışında yaşayan gurbetçilerimiz fıstıklı pansiyon ve apartlarına akın etmektedirler. Denizi ve plajı son derece temizdir. Fıstıklı Pansiyonlarını ziyaret etmenizi öneriyoruz. Fıstıklı Apart Dairelerini de sitemizden inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir