Çocukluğunuzdan bu yana nicelik olarak çok bir zaman geçmemiş olsa bile kapsamlı bir değerlendirme içerisine girildiğinde nitelik olarak bir çok şeyin farklılaştığı çarpıcı bir gerçektir. Bu değişimler ilk etapta olumlu gibi görünse de ayrıntıya girildiğinde maalesef ki birçok toplumsal değeri yok ettiği de görülmektedir.

İşte tamda bu noktada Armutlu Pansiyonları olarak çocukluğunuzun manevi değerleri ışığında bir tatil imkanı sunmaktayız siz değerli misafirlerimize. Günümüzde tatil denildiğinde ilk akla gelen Ege ve Akdeniz Bölgelerinde, herşey dahil otel konseptleri gelmektedir. Bu konseptler belirli kimselere hitap etse de aslında birçok kişi için de pek uygun olamamaktadır. Özellikle de mesafe açısından bu bölgelerde yaşamayan insanlar açısından büyük sorun olmaktadır.

Artık ulaşım yolları çok çeşitli ve pratik dediğinizi duyar gibiyiz. Ancak, bu yollar herkes için aynı pratiklikte olamamaktadır ne yazık ki. Bu nedenle de hemen yanı başınız da bir tatil köyünün bulunması paha biçilemez bir ayrıcalıktır. Yalova yakınlarında bulunan kişiler için Armutlu Pansiyonları tam olarak bu ayrıcalığın vücut bulmuş halidir. Ayrıca sadece Yalova yakınlarında olanlar için değil, az öncede bahsettiğimiz gibi çocukluğundaki saflığı ve samimiyeti arayan misafirlerimiz içinde Türkiye’nin neresinde olunursa olunsun kolayca ulaşılabilecek bir konumdadır. Eğer sizlerde bütün bir yılın yorgunluğunu üzerinizden atmak isterken aynı zamanda da sevdiklerinizle ortak bir mekan arayışında iseniz tam olarak beklentilerinizin gerçekleşeceği noktadasınız. Armutlu Pansiyonları sizin için doğru adrestir. Çünkü, bu tarz konseptlerde, daha önce apart otel deneyimi yaşayanların çok iyi bildiği bir sistem vardır. Rezervasyon sırasında kişi başı değil daire olarak ödeme gerçekleşmektedir.

Dolayısı ile kalabalık aile ve arkadaş gruplarınızla birlikte konaklama imkanı bulunmaktadır. Ancak burada gözden kaçırılmaması gereken bir ayrıntı vardır ki o da, apart oteller her ne kadar daire konseptli müesseseler olsa da yine de daire de konaklayacak kişi sayıları belirlidir. Bu ayrıntıyı göz önünde bulundurarak rezervasyon yaptırmak faydanıza olacaktır. Zaten, bu aşamada Armutlu Pansiyonları yetkilileri sizlere gerekli tüm bilgilendirmeleri yapacak ve her türlü teknik desteği sunacaklardır. Size kalan ise tatile huzuru ekleyerek anın tadını çıkarmak olacaktır.

Fıstıklı Köyü Pansiyon İşletmeleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir